PsP

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Homepage

Očekávané RPG do kapsy prý nevyjde.

Někdy v roce 2006 bylo ohlášeno hned několik konverzí úspěšného RPG The Elder Scrolls IV: Oblivion, mimo jiné i na PSP. Pokud jste si na tuto záležitost dělali zálusk, těšili jste se marně. O hře se už více než rok neobjevila žádná nová informace, což dávalo tušit že s projektem to nevypadá zrovna růžově, a my vám nyní potvrzujeme, že byl zrušen.

Tento port mělo na starosti anglické studio Climax, pracující taktéž na PSP verzi Silent Hillu (ta jede podle plánu), a jak jsem se dnes dozvěděl od jednoho ze zaměstnanců firmy, projekt byl zrušen, ačkoliv to vydavatel oficiálně neoznámil. A důvod zrušení? Velice prostý, slovy onoho vývojáře, cituji: "prostě to nešlo udělat. Něco tak velkýho jako Oblivion se nedá narvat do PSP".

Vyvrací to tedy informace z této novinky, podle které internetový obchod Amazon.com inzeroval datum vydání PSP Oblivionu na letošní červen. Nechceme nijak zpochybňovat tento server, ale není to poprvé, co podává falešné a nejspíš z prstu vycucané informace. Vzpomínáte, jak před pár lety oznámili předprodej Duke Nukem Forever?

Posledni komentare
08.06.2012 10:53:17: jasminepowers telephone? which makes use of the device? whether its this is not on the internet.. it...
UŽ NEJEDNOU JSEM SLYŠEL ŽE BUDE OBLIVION NA PSP NĚKDE ŽE KONCEM ROKU NĚKDE ŽE 30.ČERVNA  NĚKDE DOKONCE PÍŠOU ŽE TO ANI NEVÍJDE CO JE NA TOM VŠEM PRAVDA

Xbox 360 i PC verze masivního RPG The Elder Scroll IV: Oblivion patří na obou platformách v současnosti k neprodávanějším titulům. Patrné je to však hlavně v případě Xbox 360 verze, z čeho musí mít radost nejenom Bethesda Softworks, ale i společnost Microsoft. Spousta hráčů si totiž konzoli Xbox 360 koupila jenom kvůli Oblivionu a možnosti hrát jej v pohodlí na velké obrazovce a bez kompromisů týkajících se kvalit vizuální stránky hry.

Je tedy nasnadě, že by spol. Microsoft určitě neměla moc velkou radost z toho, kdyby se hra objevila například na konzoli PlayStation 3. Právě k tomu však má dojít podle postu jednoho človíčka na NEOGAF, který se dostal k údajně pravému release listu společnosti Bethesda, v němž je kromě jiného uvedeno, že se The Elder Scrolls IV: Oblivion objeví nejenom na konzoli PlayStation 3, ale i na handheldu Sony PSP. K vydání obou titulů by přitom mělo dojít už letos na podzim, konkrétně 6. listopadu.

Tato informace, či spíše fáma se okamžitě rozletěla po webu a doletěla až k uším odpovědných zaměstnanců spol. Bethesda, která ihned zveřejnila své oficiální stanovisko (V současnosti neexistuje žádný oficiálně oznámený plán vydat Oblivion na jiných platformách než na těch, na kterých už je k dispozici – PC, Xbox ), jež onu fámu ani nevyvrací ani nepotvrzuje. Už to samo o sobě naznačuje, že by přeci jenom mohla být výše uvedená informace alespoň částečně pravdivá. Ozývají se sice hlasy, že není technicky proveditelně přenést masivní svět TES IV: Oblivion na PSP, ale jak ukázal například titul GTA: Liberty City Stories, tak něco podobného možné rozhodně je. Navíc není důvod, proč by měla být PSP verze Oblivionu obsahově totožná s verzí pro PC, nebo Xbox 360. Bethesda už má v tomto ohledu docela velké zkušenosti, protože v průběhu uplynulých tří let vzniklo hned několik TES her pro handheldy a mobilní telefony, které si zachovaly hlavní rysy TES her, ale jinak šlo o originální akční RPG tituly. Za všechny lze jmenovat například docela solidní RPG The Elder Scrolls Travels: Shadowkey pro Nokii N-Gage.

Takhle bychom mohli pokračovat donekonečna. Pro tuto chvíli je závěr takový, že by se (technicky vzato) RPG TES IV: Oblivion na PSP v upravené podobě objevit mohlo. Na PS3 o něčem podobném není ani třeba debatovat. Tam by hra díky výkonu PS3 HW mohla naopak vypadat ještě lépe než na Xboxu 360. Otázka však zní, jestli něco podobného společnost Bethesda skutečně plánuje, nebo jde jen o výmysl jednoho snílka.

Sleep_n_Wake_psp_1.99b_multi_8.zip, (714.39kB)

SLEEP N WAKE je budík na psp slim. Funguje na 100% sam ho používám

Time_Baby_V15d.zip, (6.68MB)
Time Baby je celkem dobrý budík na psp FAT ja mam psp slim tak nerucim jestli funguje na 100%!!!!!
Zdar lidi vítejte na tomto blogu sem rád že jste tady tento blog se bude týkat PSP(Playstation Portable) a Pc dále tu najdete tapety na plochu,themes,hry a taky zde naleznete ještě filmy ke shlédnutí a porno videa ke shlédnutí.Najdete zde i vtipy různé ankety a taky se zde budou probírat různe věci.Taky chci upozornit že většinu věcí sem UPLOADOVAL SAM!!!!Tak když si odsut něco zkopírujete tak napište ZDROJJ!!!!!Jinak už nemám co dodat akorát že sem ještě můžete napsat co by tady chtělo změnit čeho by ste tu chtěli víc...TAKŽE JEDNODUŠE ŘEČENO VÍTEJTE NA MÉM BLOGU                    
Posledni komentare
04.11.2008 23:54:38: chceme vice porna , filmu a her do psp dokaz jak se umis starat o sve hladove navstevniky
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.