PsP

Toto je záhlaví Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.

Homepage

Oblivion pro PSP Zrušeno!!!!

Očekávané RPG do kapsy prý nevyjde.

Někdy v roce 2006 bylo ohlášeno hned několik konverzí úspěšného RPG The Elder Scrolls IV: Oblivion, mimo jiné i na PSP. Pokud jste si na tuto záležitost dělali zálusk, těšili jste se marně. O hře se už více než rok neobjevila žádná nová informace, což dávalo tušit že s projektem to nevypadá zrovna růžově, a my vám nyní potvrzujeme, že byl zrušen.

Tento port mělo na starosti anglické studio Climax, pracující taktéž na PSP verzi Silent Hillu (ta jede podle plánu), a jak jsem se dnes dozvěděl od jednoho ze zaměstnanců firmy, projekt byl zrušen, ačkoliv to vydavatel oficiálně neoznámil. A důvod zrušení? Velice prostý, slovy onoho vývojáře, cituji: "prostě to nešlo udělat. Něco tak velkýho jako Oblivion se nedá narvat do PSP".

Vyvrací to tedy informace z této novinky, podle které internetový obchod Amazon.com inzeroval datum vydání PSP Oblivionu na letošní červen. Nechceme nijak zpochybňovat tento server, ale není to poprvé, co podává falešné a nejspíš z prstu vycucané informace. Vzpomínáte, jak před pár lety oznámili předprodej Duke Nukem Forever?

Poslední komentáře
08.06.2012 10:53:17: jasminepowers telephone? which makes use of the device? whether its this is not on the internet.. it...
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.